Kaip Susirasti Merginą Facebook

Ieškote senos draugės „Facebook“ socialiniame tinkle? Tai nesunku, jei žinote jos vardą ir dabartinę pavardę ir jei ji yra socialinių tinklų naudotoja.

Motyvuoti paieškoms jus galėtų tai, kad „Facebook“ socialinis tinklas – vienas populiariausių Lietuvoje, tai reiškia, kad juo naudojasi daugybė gyventojų. 2019 metais „Gemius Baltic“ atliko tyrimą, kuriuo siekė išsiaiškinti, kokia socialinių tinklų naudojimo situacija Lietuvoje. Rezultatai atskleidė, kad „Facebook“ iš tiesų yra plačiai naudojamas tinklas – jame paskyras turi maždaug 85 proc. šalies gyventojų (palyginimui: „Google+“ – 54 proc. naudotojų, „Youtube“ – 49 proc. naudotojų, „Instagram“ – 35 proc. naudotojų, o „LinkedIn“ – 19 proc. naudotojų). Tad jei nerasite jos „Facebook“ socialiniame tinkle, galite rasti kituose. Pasiruoškite paieškoms. Yra ne vienas būdas, kaip galite padidinti savo tikimybę greičiau ją surasti.

1 METODAS. NAUDOKITE PAIEŠKOS FUNKCIJAS

  1. Įveskite merginos vardą ir pavardę „Facebook“ paieškos juostoje. Gali būti, kad su tokiu vardu ir pavarde bus keli žmonės, tuomet peržiūrėkite profilio nuotraukas.
  • Lengviau yra surasti tą merginą, kurios vardas ir pavardė yra reta. Pagalvokite, ar ji tikrai nepakeitė savo pavardės (nėra pasirinkusi sutuoktinio pavardės).
  • Atminkite, kad jei nesate jos draugas „Facebook“, jūsų rašoma žinutė gali patekti į „kitos žinutės“ skiltį, kurios kai kurie žmonės visiškai netikrina. Galite sumokėti 1 USD, jei norite būti garantuoti, kad išsiųstas pranešimas pateks į jos gautuosius pranešimus arba tiesiog pakvieskite ją į draugus.
  1. Įtraukite daugiau identifikavimo informacijos į savo paiešką arba ieškokite pagal jos el. pašto adresą ar telefono numerį. Jei merginos nepavyksta rasti pasinaudojant paieškos funkcija, pabandykite ieškoti kitais būdais.
  • Jums gali labiau pasisekti, jei ieškodami jos prie vardo pridėsite ir miestą. Tai susiaurins žmonių, turinčių tokį patį vardą, paiešką. Įsitikinkite, kad jos vardą įvedėte taisyklingai.
  • Galite į paieškos juostą įvesti ir jos telefono numerį (jei žinote) arba el. pašto adresą.
  • Ieškokite jos per savo el. pašto kontaktus, jei anksčiau esate jai rašęs. Tiesiog spustelėkite dešinėje pusėje esančią parinktį „prisijungti“, tada „surasti savo draugus“ ir įveskite el. paštą. Bus ieškoma kontaktų „Facebook“ socialiniame tinkle.
  1. Guglinkite jos vardą prie jo prirašydami „Facebook“. Pavyzdžiui, „Jane Jones Facebook“.
  • Vėlgi, galite pridėti miestą – tai padidina galimybes rasti tai, ko ieškote. Turėkite omenyje, kad ji galėjo pakeisti savo pavardę ir kad ją bus sunkiau rasti, jei jos vardas labai populiarus.
  • „Google“ paieškoje taip pat galite pridėti kitą identifikavimo informaciją, pavyzdžiui, mokyklos ar universiteto pavadinimą, jei žinote, kur ji mokosi.

2 METODAS. RASTI JĄ PER KITUS ŽMONES.

  1. Ieškokite jos šeimos narių „Facebook“ socialiniame tinkle. Ar prisimenate jos šeimos narių vardus? Jei taip, įveskite juos į „Facebook“ paieškos juostą, tie žmonės gali turėti jūsų ieškomą merginą savo draugų sąraše. Ypač patikrinkite jaunesnių šeimos narių ar giminaičių draugų sąrašą.
  • Jei mergina naudojasi „Facebook“ socialiniu tinklu, tikėtina, kad ji draugaus su savo šeimos nariais.
  • Atminkite, kad reikia atsižvelgti į vardo retumą. Jei ji yra Jane, bet jos brolis – Tobijas, jums gali pasisekti bandant ją surasti dėl jos brolio reto vardo. Be to, vyrai paprastai nekeičia savo pavardės po santuokos, todėl jos tėvo, brolio ar kitų vyriškos lyties giminaičių ieškojimas yra geras sprendimas.
  1. Ieškokite jos draugų „Facebook“. Ar galite rasti ką nors iš jos draugų? Jei taip, paklauskite jų apie ieškomą merginą. Pažiūrėkite, ar turite su ja bendrų draugų.
  • „Facebook“ socialiniame tinkle yra funkcija „bendri draugai“. Jei turite bendrų draugų su ieškoma mergina, ji bus pirmose sąrašo vietose. Pažvelkite į dešinįjį stulpelį po funkcija „žmonės, kuriuos galbūt pažįstate“ ir pažiūrėkite, ar ji čia yra.
  • Galite tiesiog peržiūrėti draugų sąrašus, kad sužinotumėte, ar ji yra juose.
  1. Ieškokite jos mokyklos ar universiteto grupėse. Ar žinote kokių nors detalių apie ją? Kur ji lankė mokyklą ar kur dirbo? Jei taip, gali būti naudinga mokyklą ar įmonę susirasti „Facebook“. Šių grupių nariai gali ją pažinoti.
  • Taip pat galite pamatyti, kad ji yra mokyklos grupės narė arba grupėje yra paskelbusi komentarų.
  • Galbūt prisiminsite jos šeimos narių ar draugų vardus, žiūrėdami į grupės įrašus.

3 METODAS. KITI BŪDAI JĄ SURASTI

  1. Apsvarstykite, ar ji apskritai gali naudotis „Facebook“ socialiniu tinklu. Daugelis žmonių naudojasi šiuo socialiniu tinklu, bet kuo vyresnis žmogus, tuo mažesnė tikimybė, kad jis turės „Facebook“ paskyrą.
  • Tokiu atveju verta išsiaiškinti, ar ji turi jaunesnį giminaitį, kuris gali turėti paskyrą.
  • Jei ieškote prieš 15 metų pažinotos merginos, kuri tuo metu turėjo mažylį, daug didesnė tikimybė, kad „Facebook“ paskyrą turės jos vaikas, o ne ji pati.
  1. Apsvarstykite priežastis, kodėl bandote ją rasti. Jei bandote atkeršyti ar kitaip nuskriausti savo buvusiąją – STOP.
  • Kaip sureaguos jūsų dabartinė mergina ar sutuoktinė, jei tokią turite? Kartais geriau praeitį užmiršti ir neieškoti buvusių merginų.
  • Jei jūsų paskatos yra teigiamos, nėra nieko blogo atkurti seną draugystę. Tačiau skirkite šiek tiek laiko, kad išsiaiškintumėte, kodėl bandote merginą surasti.
  1. Išsiaiškinkite jos dabartinį vardą ir pavardę, kad galėtumėte lengviau ją surasti. Ar ji ištekėjusi? Kokia jos nauja pavardė? Šią informaciją galite sužinoti įvairiais būdais.
  • Bendri draugai gali žinoti, ar jos pavardė pasikeitė. Absolventų sąrašuose kartais nurodoma nauja žmogaus pavardė kartu su mergautine pavarde.
  • Ieškodami „Google“ paieškos sistemoje mergautinės pavardės, galite įvesti jos naują pavardę, nes gali būti, kad ji naudoja abi pavardes (tai dažnai daro „Facebook“ vartotojai).
  1. Išbandykite kitas socialinės žiniasklaidos svetaines. Be „Facebook“ yra daugybė kitų socialinių tinkle – „Google+“, „Twitter“, „Youtube“, „Instagram“ ir pan. Taigi, jei nerandate jos „Facebook“ (o gal ji pasinaudojo privatumo nustatymais, kad nepažįstamas žmogus negalėtų rasti jos profilio), galite ją rasti kitoje interneto svetainėje.
  • „LinkedIn“ yra socialinės žiniasklaidos svetainė, kurią žmonės naudoja profesiniams ryšiams palaikyti. Kai kurie žmonės, kurių nėra „Facebook“, yra „LinkedIn“ vartotojai. Taip pat išbandykite ir „Instagram“.
  • Kai kurios moterys yra „Pinterest“ vartotojos – čia dalijasi savo pomėgiais, pavyzdžiui, receptais ir įkvepiančiais posakiais. Galima merginos ieškoti ir čia.
  1. Raskite jos telefono numerį kitose svetainėse, kad galėtumėte ją surasti ir „Facebook“. Kartais žmonės šiuos duomenis pateikia savo profilio puslapiuose.

PATARIMAI

  • Nesijauskite blogai, jei merginą pavyks surasti, bet ji jums neatsakys. Ilgainiui gali nutikti daugybė dalykų, o galbūt jos sutuoktinis ar vaikinas netoleruoja jos bendravimo su priešinga lytimi.
  • Paaiškinkite šeimai ir draugams, kodėl bandote ją surasti, kad jie neįtarinėtų nebūtų dalykų.
  • Radę savo ieškomą merginą, apie bendravimo patarimus skaitykite čia.