Ultragarsinis Antkaklis Nuo Lojimo: Vartotojų Atsiliepimai

Visi norime, kad mūsų namuose būtų ramu, ir nenorime, kad mūsų šuns elgesys blogai atspindėtų mus, kaip šeimininkus. Dėl šios priežasties daugiabučių gyventojai, kuriems reikia suvaldyti šunų skleidžiamą triukšmą, sutrikdantį visą kaimynystę, nuolat ieško sprendimų, kurie padėtų suvaldyti šuns lojimą. Suprantant daugybę nusivylimų ir atsižvelgiant į gyventojų skundus, susijusius su pernelyg garsiu ir dažnu šunų lojimu, buvo pradėti kurti ultragarsiniai šunų antkakliai nuo lojimo. Dabar greičiausiai jums kyla klausimas “kas yra ultragarsinis antkaklis ir kaip jis veikia?”. Taigi, pabandykime į šiuos klausimus atsakyti.

Kas yra ultragarsinis antkaklis šunims nuo lojimo?

Ultragarsinis antkaklis nuo lojimo arba kitaip ultragarsinis lojimo kontrolės antkaklis – tai yra nedidelis antkaklis šunims, turintis ultragarsinį prietaisą. Šis antkaklis gali būti naudojamas kaip visiškai įprastas antkaklis, prie kurio yra segamas pavadėlis, pvz., Flexi pavadėlis šunims. Tačiau prie šios standartinės apykaklės yra pritvirtinta nedidelė dėžutė su baterijomis maitinamu elektroniniu įrenginiu. Jis veikia naudojant ultragarsinį toną, kad atgrasytų šunį nuo lojimo. Kai antkaklio mikrofone esantis triukšmo jutiklis aptinka jūsų šuns lojimo garsą, jis iš karto skleidžia ultragarso toną. Šį toną girdi tik šunys. Skleidžiamas ultragarsinis tonas yra saugus, tačiau erzinantis garsas mūsų šunims. Kai jūsų augintinis pradeda loti, antkaklis pradeda žemu tonu ir pakyla, jei lojimas tęsiasi. Šis prietaisas keičia toną kiekvieną kartą, kai jūsų augintinis loja, todėl šuo nepripranta prie to.

Vartotojų atsiliepimai apie ultragarsinį antkaklį nuo lojimo:

Prieš išleidžiant ultragarsinį antkaklį nuo lojimo šunims į rinką, buvo paprašyta žmonių, kurie savo namuose augina šunį, jį išbandyti. Šiame bandyme dalyvavo įvairių veislių ir dydžių šunys, kurie teigiamai sureagavo į ultragarsinį antkaklį. Dauguma šio testo dalyvių buvo nustebę šio prietaiso efektyvumu ir dydžiu. Įrenginys yra gero dydžio, o jį uždėjus savo šuniui, atrodo, kad iš karto jis pradeda veikti. Bandyme dalyvavę šunų šeimininkai buvo patenkinti šio prietaiso veikimu, nes uždėjus antkaklį ir šuniui pradėjus loti, jis greitai nustodavo, tarsi kažkas jam trukdytų. Taigi, remiantis vartotojų atsiliepimais, galima teigti, kad ultragarsinis antkaklis nuo lojimo šunims yra pasiteisinantis ir savo funkciją tinkamai atliekantis produktas.

Ultragarsinis antkaklis tinka dresūrai:

Be to, kai kuriuose ultragarsiniuose antkakliuose taip pat yra teigiamas tonas, neutralizuojantis neigiamą toną. Neigiamas tonas paprastai yra naudojamas atgrasyti šunis nuo lojimo ir kito nepageidaujamo elgesio. Tuo tarpu teigiamas tonas gali būti naudojamas kartu su komandomis, tokiomis kaip „sėdėti“ arba „pasilikti“, siekiant sustiprinti teigiamą žodinę komandą. Šie tonai tokiu atveju yra valdomi rankiniu nuotolinio valdymo pulteliu, kuris leidžia šuns šeimininkui arba dresuotojui geriau valdyti savo šunį ir dresuoti, atsižvelgiant į naudojamą toną ir norimą veiksmą.