Populiariausios Vyrų Šukuosenos

Šiais laikais visos gyvenimo būdo ir stiliaus sritys žengia koja kojon su mada, ne išimtis ir plaukų šukuosenos. Lyginant su moterų, vyrų šukuosenų pasirinkimo galimybėmis yra kiek mažesnės, tačiau tai nereiškia, kad vyrai negali būti madingi ir stilingi. Nors kiekvienais metais kai kurių plaukų šukuosenų madingumas tai sumažėja, tai vėl padidėja, tačiau yra šukuosenų, kurios madingos išlieka ganėtinai ilgai. Apžvelkime madingiausias vyrų šukuosenas šiais metais.

POPULIARIAUSI TRUMPŲ PLAUKŲ KIRPIMAI

Crew kirpimas (trumpas kirpimas ežiuku)
Tai klasika, kuri artimiausiu metu tikrai neišnyks. Norėdami atrodyti moderniau, galite pašviesinti plaukų šonus arba juos šiek tiek išskusti.

Undercut kirpimas
Pastaraisiais metais tokia šukuosena buvo viena populiariausių. Prognozuojama, kad taip išliks dar ne vienerius metus, ypač undercut stilių derinant su kitais šukuosenų stiliais.

Disconnected Undercut kirpimas
Tinka tiems, kurie nori trumpo kirpimo su dideliu efektu. Stilingai ir akį traukiančiai šukuosenai būdingi nuskusti šonai, o viršuje paliktas ilgesnis plaukų pluoštas. Ši šukuosena puikiai dera su barzda

Low Fade kirpimas
Vienas iš geriausių dalykų, susijusių su šia šukuosena – ją galima lengva pritaikyti pagal kiekvieno skonį. Pavyzdžiui, jei norite stipriai neišsiskirti iš kitų, bet vis tiek atrodyti stilingai, Low Face kirpimas yra puikus pasirinkimas.

Mid Fade kirpimas
Standartinė šukuosena tiems, kurie mėgsta išskusti (ar nubalinti) šonus. Šis kirpimas atrodo ir stilingas, ir protingas. Taip pat galite apsvarstyti Drop Fade šukuoseną.

High Fade kirpimas
Tai ryški ir stilinga šukuosena, kai stipriai išskutami (ar nubalinami) šonai. Šiuo atveju būtina pasirinkti profesionalų kirpėją, jei norite, kad kirpimas būtų lygus ir gražus.

Side Part kirpimas
Nors vyrai gali rinktis iš daugybės naujų ir įdomių kirpimų stilių, Side part stilius, kai daugiau plaukų paliekama viename šone – išlieka labai populiarus. Ir šiaip… kam gali nepatikti paprasta, madinga ir kartu elegantiška šukuosena?

Buzz kirpimas
Minimalistinė šukuosena tiems, kurie mėgsta trumpą kirpimą. Norint, kad toks plaukų kirpimas atrodyti išskirtiniau, siūloma derinti atitinkamo stiliaus darbužius, pavyzdžiui, plėšytus džinsus ir odinę baikerio striukę.

Cezario kirpimas
Tiems, kurie nori išskirtinumo, siejamo su valdžios įvaizdžiu. Tokiai šukuosenai būdingas didesnis plaukų pluoštas viršugalvyje, plaukai š labai trumpų pereina i ilgesnius plaukus, griežtų linijų nesimato.

French Crop šukuosena
Prancūzijos kultūra neatsiejama nuo klasikos, kuri pastaruoju metu itin dažnai pasirenkama. French Crop šukuosenai būdingas trumpas kirpimas šonuose ir ilgi plaukai viršugalvyje. Stilius atrodo šiek tiek netvarkingas, nes viršugalvyje esantys plaukai lengvai krenta į priekį.

POPULIARIAUSI VIDUTINIO ILGIO PLAUKŲ KIRPIMAI

Bro Flow šukuosena
Jei jums patinka ilgų plaukų išvaizda, bet norite ko nors, kas puikiai tiktų dirbant biure, Bro Flow – idealus pasirinkimas. Tvirtą, tačiau rafinuotą išvaizdą kuriantis kirpimas yra atrodo ir rimtas, ir stilingas pasirinkimas bet kokio amžiaus vyrams.

Pompadour šukuosena
Norėdami madingo įvaizdžio, paprašykite kirpėjo palikti plaukus ilgus. Šiai šukuosenai sukurti naudojamos specialios priemonės, kurios padeda sukurti stilingą, į viršų sukeltų, purių plaukų šukuoseną.

Slicked Back šukuosena
Šukuosenos nebūtinai turi būti naujos. Pavyzdžiui, Slicked Back stiliai gali būti tiek klasikiniai, tiek šiuolaikiniai. Tokiai šukuosenai plaukai turi būti atitinkamos apimties ir visuomet – švarūs.

Quiff šukuosena
Iš pirmo žvilgsnio ši šukuosena primena Pompadour stilių, tačiau yra kitokia. Plaukai tarsi užlenkti į šoną.

Blowout šukuosena
Šios šukuosenos populiarumas – didelis. Šukuosenai sukurti reikalingi vidutinio ilgio plaukai. Šis stilius sukuria žaismingą įvaizdį, atrodantį, lyg vėjo gūsis būtų patraukliai suvėlęs plaukus.

Comb Over šukuosena
Tai vienas iš stilingiausių vyrų kirpimų. Puikiai tinka vidutinio ilgio plaukams. Comb Over – asimetriškas stilius, atrodantis ir žaismingai, ir rafinuotai.

Faux Hawk šukuosena
Jei ieškote naujos įdomios šukuosenos, Faux Hawk – puikus pasirinkimas. Tai švelniai atrodanti šukuosena, kuriai nereikia daug sudėtingos priežiūros. Tiesiog įsitikinkite, kad jūsų Faux Hawk yra šiek tiek netvarkinga ir atrodysite fantastiškai.

Hard Part šukuosena
Norite pridėti daugiau stiliaus ir ryškumo savo vidutinio ilgio plaukams? Išbandykite Hard Part šukuoseną. Toks kirpimas, kai viename šone yra išskusta plona linija, sukuria elegantišką išvaizdą, net jei plaukai nėra labai paklusnūs.

Fringe šukuosena
Kirpčiukai grįžta į madą ir atrodo puikiai, kai nešiojami netvarkingai.

Messy Waves šukuosena
Kalbant apie populiariausias vyrų šukuosenas, tekstūra vaidina itin svarbų vaidmenį. Taigi sklandų ir prigludusį stilių keičia netvarkingos bangos. Kad ši šukuosena būtų pakankamai universali, kad tiktų visais atvejais, įskaitant ir darbą biure, tiesiog stenkitės palaikyti šonus trumpus ir tvarkingus.

POPULIARIAUSI ILGŲ PLAUKŲ KIRPIMAI

Banguojantys ar garbanoti plukai
Kalbant apie ilgaplaukius vyrus, niekas nepranoks banguotų ar garbanotų plaukų šukuosenos. Tai labai mažai priežiūros reikalaujanti šukuosena. Ji atrodo natūraliai ir kuria atsipalaidavimo įvaizdį.

Ilgi ir tiesūs plaukai
Nesijaudinkite, jei jūsų plaukai yra natūraliai tiesūs. Vis tiek galite turėti madingą ilgų plaukų šukuoseną.

Ilgi plaukai, krentantys į vieną šoną
Ar turite ilgus garbanotus ar banguotus plaukus? Šiais metais pakeiskite jų įvaizdį, perskirdami juos į vieną šoną. Perskirti plaukus galite ir per vidurį, ir šone.

Į uodegą surišti plaukai
Norėdami surišti plaukus į uodegą, užsiauginkite plaukus bent iki pečių – atrodysite madingai.

Pakaušio vidury surišti plaukai
Tai ne tik unikali ir stilinga, bet ir labai praktiška šukuosena, kuomet viršutinė plaukų pusė yra surišta į uodegą ar kilpą, o apačioje esantys plaukai palikti palaidi.

Man Bun šukuosena
Tai hipsterinė šukuosena, kuri neišeina iš mados. Nepaisant daugelio prognozių ir pokyčių, ši šukuosena turi išliekamąją vertę ir išsaugo savo populiarumą daugybę metų.

Kasytės
Tokia šukuosena populiarėti pradėjo gana neseniai. Ši šukuosena idealiai tinka turint ilgus plaukus. Smagiausia, kad šią šukuoseną galima formuoti įvairiai – surišti į uodegą, pinti į storą kasą ir pan.

Dredai
Jie neabejotinai atrodo nuostabiai. Jei jūsų plaukai yra ilgi ir stori, turėtumėte apsvarstyti šį klasikinį įvaizdį. Tiesiog įsitikinkite, kad esate pasirengęs įsipareigoti tokiai plaukų priežiūrai, nes jai skirti laiko teks.

Topknot šukuosena
„Topknot“ yra stilinga vyro kuodo variacija.