Populiariausios Moterų Šukuosenos

Tikėsite ar ne, bet 2021-ieji buvo itin įsimintini (ir neigiami) kirpėjams – dėl COVID-19 pandemijos. Pavasarį matėme, kaip begalė žmonių, užsidarius profesionaliems salonams, įsijautė į kirpėjų vaidmenį, savarankiškai nusikirpdami kirpčius ar pasidarydami įmantresnę šukuoseną. Ir kai kirpyklos, grožio salonai vėl buvo atidaryti, žmonės skubėjo pas savo mylimus stilistus trokšdami pokyčių. Šiemet vyravo daug populiarių šukuosenų tendencijų. Taip pat buvo mėgstama pasirinkti tokį plaukų įvaizdį, kuris nereikalauja daug priežiūros.

Nepaisant akivaizdžių pandemijos kliūčių, žinomi asmenys vis tiek sugebėjo įkvėpti savo šukuosenomis ir įvaizdžiu. Kai kurie netgi patys išdrįso nusikirpti, nusidažyti savo plaukus ir tuo nustebinti gerbėjus. Tad norėdami sužinoti, kokie kirpimai vyravo 2021 metais, tiesiog slinkite žemyn.

70s Bangs
Pažvelkime į Hilary Duff kirpčiukus ir suprasite, kad 70-tieji metai grįžo.

70s Bangs
Kartais sunku suspėti su nuolatiniais Selenos Gomez plaukų pokyčiais, tačiau ši šukuosena jai itin tinka. Andrew Fitzsimonsas, šukuosenų meistras ir „Tigi Copyright“ prekės ženklo ambasadorius, mėgsta šį stilių dėl nostalgiško, tačiau nesenstančio įvaizdžios. 70-ųjų kirpčiukų iki šiol išlieka grožio ikona.

Asymmetrical Bob
Kerry Washington kirpimas tinka visiems veido tipams ir tai labai populiarus šukuosenos pasirinkimas.

Asymmetrical Bob
Išbandykite šią šukuoseną, nes ji gerai atrodo įvairių tipų plaukams ir tekstūroms. Kuriant tokią šukuoseną – gale esantys plaukai nukerpami trumpiau, o šonuose paliekami ilgesni.

Asymmetrical Bob
Šukuosena tinka toms, kurios nori drąsios plaukų spalvos. Su šia šukuosena lengviau eksperimentuoti.

The New Pixie
Zoë Kravitz pasinaudojo rimta šukuosena. Tai yra klasika, turinti daugybę skirting variantų.

The New Pixie
Modernu, gaivu ir priverčia akis spindėti!

The New Pixie
Kaia Gerber pasirinko šukuoseną, kuriai reikia mažai priežiūros, nereikia praleisti daug laiko džiovinant plaukus.

Modern Shag
Moterišką švelnumą išryškinanti šukuosena. Kai kurie šią šukuoseną laiko viena iš universaliausių.

Modern Shag
Tai šukuosena kurianti seksualų ir stiprų įvaizdį. Ši šukuosena tinka garbanotiems, tiesiems, ilgiems, vidutinio ilgio ir netgi trumpiems plaukams.

Rounded Fro
Natūralios garbanos daro geriausią poveikį. Tai populiari šukuosena, suteikianti gyvybingumo. Nors yra daug būdų, kaip nukirpti garbanotus plaukus, tačiau šiuo metu itin mėgstama „liūto kirpimas“, kad natūralios garbanos išliktų kuo apvalesnės. Kartais tokius plaukus tenka formuoti dirbtinai.

Rounded Fro
Garbanoti plaukai išties atrodo įspūdingai, tačiau įvertinkite savo veido formą ir pagalvokite, ar tokia šukuosena jums tiktų.

The Rachel
Joks kitas kirpimas taip stipriai nesisieja su 90-aisiais. Iki šiol ši šukuosena yra labai mėgstama.

The Rachel
Išskirtinumo šiai šukuosenai suteikia plaukų atspalvių sluoksniavimas.

Chin-Lengh
Trumpai (iki smakro) kirpti plaukai sukuria griežtą liniją ir kartu atrodo žaismingai.

Chin-Lengh
Ši šukuosena puikiai tinka toms, kurių plaukai yra itin ploni. Šukuosena suteikia plaukams apimties.

Short Bang
Geidžiančioms šios šukuosenos svarbu žinoti, kad ji reikalauja daug priežiūros. Tokią šukuoseną geriausia patikėti stilistams, žinantiems taisyklę, kad sausi plaukai sutrumpėja (priešingai nei šlapi), todėl kerpant kirpčius reikia tai numatyti.

Short Bang
Imkite pavyzdį iš Keshos. Ji mėgsta šiek tiek netvarkingus, nelygiai perskirtus kirpčius.

Heatless Texture
Karantino metu, kai dauguma dirba iš namų ir neskiria itin daug dėmesio savo išvaizdai, ši šukuosena puikiai tinka.

Heatless Texture
Ieškote būdo, kuris suteiktų plaukams tekstūros ir apimties? Jums puikiai tiks ši šukuosena. Be to, jei tereikia geros fiksavimo priemonės.

One Length
Kim Kardashian įsitikinusi, jog tai yra viena iš moderniausių šukuosenų.

One Length
Šią šukuoseną sukurti galima pasirinkus universal kirpimo būdą.

One Length
Tai labai paprastas kirpimas, išryškinantis veido bruožus. Puikiai tinka turinčioms vidutinio ilgio ar ilgus plaukus. Taip pat ši šukuosena puikiai tinka vasarą, nes plaukus galima susukti į kuodą.

Buzz kirpimas
Tai puikus būdas turėti šauniai atrodančią šukuoseną, nesijaudinant dėl plaukų priežiūros. Galima rinktis mėgstamą spalvą ir savo stiliui suteikti žaismingumo.

Buzz kirpimas
Turint tokią šukuoseną galima eksperimentuoti su įvairiausiomis spalvomis ir raštais.

Long Bangs
Trumpi kirpčiukai atrodo mieliai, o ilgi kirpčiukai – seksualiai. Juk visos nusipelnėme jaustis seksualiomis po mėnesius trukusio karantino.

Long Bangs
Tokia šukuosena gražiai įrėmina rudas akis. Geriausia turint tokius ilgus kirpčiukus yra tai, kad galite lengvai juos susegti ir kurta skirtingus stilius.

The New Bob
Tiek ilgesniems, tiek trumpesniems plaukams ši šukuosena – ideali. Ir ne kartą įsitikinta, kad toks kirpimas yra nepavaldus laikui.

The New Bob
Tai koketiška šukuosena, išsiskirianti šiuolaikiškumu.

The New Bob
Tai griežtas kirpimas, išryškinantis veido formą, netgi paryškinantis veido bruožus. Surizikuoti turėti tokią šukuoseną išties verta.