KOKIE UŽSIENIO ŽVAIGŽDŽIŲ KONCERTAI KAUNE LAUKIA ŽIŪROVŲ?

Džiugu pripažinti, kad norint pabuvoti užsienio popmuzikos žvaigždžių koncertuose nebėra reikalo rūpintis išvyka už šalies ribų. Tai sėkmingai galima padaryti ir pačioje Lietuvoje, nes užjūrio įžymybės pačios atvažiuoja pagastroliuoti į mūsų šalį.

Kokios keturios super žvaigždės gegužės mėnesį surengs didžiausią 90-ųjų diskoteką Kauno Žalgirio arenoje?

2024 metų gegužės 24 dieną Kauno Žalgirio arena ir „Legends Concerts Europe“ kartu organizuoja didžiausią 90-ųjų diskoteką Baltijos šalyse. Joje dalyvaus šios mega žvaigždės – legendinė grupė „La Bouche“, nepamirštamieji „SNAP!“, „Haddaway“ ir geriausias ano laikmečio didžėjus „Dj SASH!“ Tad šios dienos vakarą ir naktį drebins nepakartojama keturių pasaulinio lygio žvaigždžių diskoteka.

Kas dėsis Kauno Žalgirio arenoje birželio 9 dieną?

Praeis vos dvi savaitės po šauniosios 90-ųjų diskotekos, o Kauno Žalgirio arenoje vėl fantastiškas  įvykis – ten koncertuos britų popmuzikos žvaigždė – dainų kūrėjas ir atlikėjas Stingas. Jo koncertą „apšildyti“ patikėta prancūzų ir italų dainininkei Giordanai Angi. Visas stulbinantis Stingo šou „My Songs“ susidės iš populiariausių jo hitų.

Tai bus tikras šio itin aukštos klasės atlikėjo meistriškumo sušvytėjimas, kurio kūrybinį aruodą sudaro stebėtinai gausus visą pasaulį užkariavusių hitų sąrašas. Daugiau nei porą valandų truksiančiame koncerte skambės tokios šlovingosios jo dainos kaip „Roxanne“, „Fields of Gold, „Englishman in New York“, „Every Breath You Take“ ir kt. O dainininkui akomponuos ilgus metus kartu su juo koncertuojantys muzikantai.

Koks legendinis atlikėjas Kaune užbaigs vasaros super koncertų triadą?

2024 metų rugpjūčio 3 ir 4 dienomis Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione savo koncertus surengs dar vienas popmuzikos žvaigždžių pasaulio grynuolis – Edas Sheeranas. Koncerto scenografija, kuri apima visus 360 laipsnių, yra tiesiog pribloškianti.

O koncertai Kaune turės tikrai išskirtinę reikšmę, nes tai bus vienintelis šio atlikėjo pasirodymas Baltijos šalių padangėje. Kartu su juo yra numatęs pasirodyti ir kitas britų atlikėjas – Calumas Scottas. Galimas dalykas, jog tokių talkininkų bus ir daugiau. Apie šiuos ir kitus įvairiausių žanrų koncertus informuoja internetinė svetainė: https://pickvibe.lt/p/renginiai/koncertai.