Kaip Atkurti “Facebook” Anketą?

Gyvenime pasitaiko įvairių atvejų, kai dėl vienokios ar kitokios priežasties negalime prisijungti prie savo “Facebook” paskyros. „Facebook“ siūlo kelis automatizuotus paskyros atkūrimo būdus, kurių dauguma priklauso nuo informacijos, kurią įvedėte ir patvirtinote kurdami paskyrą. Jei to nepadarėte arba informacija yra pasenusi, yra tikimybė, kad negalėsite susigrąžinti prieigos prie paskyros. „Facebook“ paskyros atkūrimas yra sudėtingas, ypač jei nebuvo nustatyta jokių atsarginių kopijų atkūrimo parinkčių. Tačiau yra keletas būdų, kuriuos galite išbandyti atkurdami savo “Facebook” paskyrą.

Patikrinkite, ar vis dar kažkur esate prisijungę prie „Facebook“:

Būna, kad prie tos pačios “Facebook” paskyros mes prisijungiame naudodami kelis įrenginius. Dėl šios priežasties prieš bandydami atkurti paskyrą patikrinkite, ar vis dar esate prisijungę prie „Facebook“ kuriame nors kitų savo įrenginių. Tai gali būti kita jūsų kompiuterio naršyklė arba naršyklės profilis, „Facebook” “Android“ arba “iOS“ programa mobiliajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje ir pan. Jei vis dar galite pasiekti „Facebook“ bet kuriame įrenginyje, tada galbūt galėsite atgauti savo „Facebook“ slaptažodį be patvirtinimo kodu, tačiau tokiu atveju geriausia sukurti naują slaptažodį.

“Facebook” anketos atkūrimas, kai pamirštas slaptažodis:

Jei negalite prisijungti prie savo “Facebook” paskyros, nes pamiršote slaptažodį, tada galite ją atkurti gaudami naują slaptažodį į savo elektroninį paštą. Tokiu atveju jums reikia prisijungti prie internetinės svetainės “Facebook” ir paspausti „Forgot your password?“ (“Pamiršote slaptažodį?”). Tada iššokančiame lange reikia suvesti savo elektroninio pašto adresą ir „Facebook“ prisijungimo vardą arba savo telefono numerį. Žinoma, jei šie duomenys buvo nurodyti kuriant paskyrą. Į jūsų elektroninį paštą bus išsiųstas laiškas su instrukcijomis, ką daryti toliau, ir naujas laikinas slaptažodis. Tada naudodami savo prisijungimo vardą ir naują slaptažodį prisijunkite prie savo “Facebook paskyros ir būtinai pakeiskite slaptažodį.

“Facebook” paskyros atkūrimas, kai paskyra yra ištrinta:

Pasitaiko, kad gyvenime priimame sprendimą ištrinti savo “Facebook” paskyrą, prieš tai neatsisiuntę savo nuotraukų ir neišsaugoję kitos informacijos, o kai tą padarome, tenka pasigailėti. Tada persigalvojame ir norime ją atkurti, o tokiu atveju tenka susimąstyti, ar galima atkurti “Facebook” paskyrą ir kaip tai padaryti. Gera žinia yra ta, kad “Facebook” numatė tokį žmonių neapsisprendimą. Kai jūs ištrinate savo paskyrą, “Facebook” duomenis saugo 30 dienų su galimybe ją atkurti. Tokiu atveju jums reikia atidaryti “Facebook” programą kompiuteryje arba telefone ir įvesti prisijungimo duomenis. Kai prisijungsite prie savo paskyros, spauskite “Atšaukti ištrinimą” ir patvirtinkite. Taigi, sveikiname, atkūrėte savo “Facebook” paskyrą.