KAIP SUORGANIZUOTI ĮSIMINTINĄ ŠVENTĘ VAIKAMS?

Vaikams švenčių niekada nebūna per daug, tačiau per dažnai jas rengti nėra prasmės, nes tada jos tampa vos ne rutina ir gali pradėti nusibosti. Todėl geriau mažiesiems surengti per metus vieną tačiau tikrai įsimintiną jų gimtadienio šventę. Tada ji tampa laukiama ir trokštama. Ypač patogu, kai ji vyksta pakankamai šiltu metų laiku, kad būtų galima ją švęsti lauke.

Kokie yra svarbiausi vaikiškų švenčių akcentai?

Vaikams, kitaip nei suaugusiems, per savo šventę labiau rūpi ne savo apranga pasipuikuoti, ar demonstruoti etiketo išmanymo lygį, o smagiai pažaisti, patirti nekasdieniškų nuotykių ir pasmaguriauti tais gardumynais, nuo kurių kasdienybėje patariama susilaikyti.

Tad pagrindiniais vaikiškų švenčių akcentais yra laikomi išradingi animatoriai, žaidimų organizatoriai, spalvingi milžiniški batutai. O paskutiniu laiku vaikų šventėse vis labiau populiarėja putų patrankos ir su jomis susieti malonumai, nes ši pramoga žavi ne tik mažuosius, bet ir šventėje dalyvaujančius suaugusiuosius, nes padeda jiems bent valandėlei sugrįžti į tolimus vaikystės laikus.

Kaip veikia putų gaminimo mašina bei putų patranka?

Iš putų mašinos putos drimba žemyn lyg lavina nuo kalnų, o putų patranka putas šaudo aplinkui, besisukdama aplink savo ašį. Putos gali būti ne tik baltos, bet ir spalvotos, nes jas pagal pageidavimą galima nuspalvinti mėlyna, violetine arba rožine spalvomis.

Putų patranka per kelias akimirkas pagamina milžinišką kiekį putų, kurias į aplinką iššauna net iki dešimties metrų atstumu. Ši atrakcija patinka visiems, todėl yra naudojama ne tik vaikų, bet ir suaugusių šventėse.

Ką reikia žinoti apie putas, kurios šaudomos iš patrankos?

Putų gamybai naudojamas skystis nekenkia žmogaus odai, akims, drabužiams, žaliajai aplinkai. Jei drabužiai nuo jo šiek tiek ir sudrėksta, putoms išdžiūvus nelieka jokių dėmių. Kitaip tariant, šis skystis prilygsta paprastam vandeniui, kuris gali putoti. Todėl atrakciono putos nekenkia nei žmonėms, nei augalams, nei gyvūnams.

O pati pramoga šventės dalyviams garantuoja smagias ir saugias linksmybes bei nepakartojamus potyrius. Jeigu nusprendėte vaikų šventėje jos dalyviams padovanoti putų patrankos pramogas, kreipkitės į internetinę įmonę: https://renginiopartneris.lt/lt/92-putu-patrankos.