Stilingas miegamasis – nuo ko pradėti?

Kai norite atnaujinti miegamąjį, tikėtina, iškils sunkumų svarstant, nuo ko pradėti. Galbūt nebūtina visko keisti, o tik priderinti kito stiliaus elementus, kad atrastumėte namų jaukumą? Štai keletas patarimų, padėsiančių jums pagerinti miegamojo grožį ir suteikti jam jaukumo.

Kokio stiliaus miegamojo norite?

Įprastai namų interjero stiliai padiktuoja spalvų paletę ir padeda lengviau pasirinkti baldus.

Jei jus žavi modernus stilius, rinkitės neutralias spalvas ir minimalistinį dekorą. Derinkite pastelinių spalvų interjero elementus, venkite daugybės raštų ir sudėtingų dizainų.

Pasirinkus skandinavišką interjerą, jūsų kambarys pasižymės paprastumu, funkcionalumu ir šviesiomis spalvomis. Tuo tarpu tradicinio stiliaus miegamajame puikiai tiks klasikiniai baldai, įvairūs raštai, puošnios detalės. Visai kitoks – bohemiškas stilius – jame suderės ryškios spalvos ir eklektiški raštai bei tekstūros.

Baldai ir išdėstymas

Sutelkite dėmesį į pagrindinius kambario baldus. Prie lovos priderinkite stilingą galvūgalį ir patogų čiužinį. Naktiniai staleliai suteiks jums patogumo, o kartu – papildys miegamąjį. Komoda arba spinta yra puikus interjero elementas bei vieta saugoti jūsų daiktus. Prie lovos priderinkite jaukų suoliuką arba kėdę, jei yra vietos. Rinkitės baldus, kurie atitiktų jūsų miegamojo stilių ir derinkite prie jų interjero elementus.

Iki mažiausių smulkmenų

Jei norite įnešti naujovių į miegamojo interjerą, kruopščiai apsvarstykite kiekvieną detalę: nuo patalynės komplekto iki dekoracijų. Išnagrinėkite, kas, jūsų manymu, labiausiai neatitinka jūsų miegamojo ir kas, galbūt, jį papildytų. Gal tai užuolaidos, kurias metų metus norisi pakeisti? Kartais užtenka ir gražios lovatiesės, kad miegamasis atrodytų jaukiau ir stilingiau. Sluoksniuokite lovą pagalvėmis, tai suteiks kambariui jaukumo. Būtinai pasirūpinkite apšvietimu – įrenkite malonios šviesos šaltinį.

Asmeniniai prisilietimai

Įtraukite elementus, kurie atspindi jūsų asmenybę ir pomėgius. Pakabinkite paveikslų, nuotraukų, pastatykite skulptūrų. Nepamirškite dekoro elementų: pasirinkite jums patinkančias vazas, įkomponuokite jas šalia knygų ir kitų interjero elementų. Kiekvieną miegamąjį pagyvina žaluma, todėl įkomponuokite kambaryje augalus, o galbūt pasimerkite gyvų gėlių puokštę.

Jei norite susikurti jaukią miego erdvę, išlaikykite vientisą stilių, derinkite spalvas ir nuosekliai parinkite medžiagas bei tekstūras visame kambaryje, kad sukurtumėte darnų vaizdą. Nebijokite eksperimentuoti ir tobulinti. Stilingas miegamasis yra gražus ir patogus, o kartu – atspindintis jūsų unikalų skonį ir gyvenimo būdą.