Kaip Uždirbti Iš Kriptovaliutos “Bitcoin”?

“Bitcoin” – tai yra skaitmeninė valiuta, kriptovaliuta, kuri leidžia visiems žmonėms pasaulyje saugiai atlikti piniginius sandorius be bankų ar kitų mokėjimo platformų. Kriptovaliutų pramonė prasidėjo 2008 metais, kai Satoshi Nakamoto paskelbė originalų “Bitcoin” dokumentą, o 2017 metais turėjo didžiausią susidomėjimą. Nuo 2009 m. kriptovaliutų erdvė sukūrė nemažą turto dalį ankstyviems naudotojams ir investuotojams, pavyzdžiui, Winklevoss dvyniai ar Changpeng Zhao, panaudojo savo investicijų pelną kurdami verslą kriptovaliutų ekosistemoje. Visa kriptovaliutų pramonė tebėra pradiniame vystymosi etape ir naujausi rizikos kapitalo įmonės tyrimai rodo, kad kriptovaliutų erdvė vystosi ciklais. Iki šiol matėme tris kriptovaliutų ciklus, kurie pasiekė aukščiausią tašką 2011, 2013 ir 2017 metais, o kiekvienas ciklas paprastai prasideda kriptovaliutų turto kainų padidėjimu, sukeliančiu socialinių ir tradicinių žiniasklaidos sklaidos kanalų šurmulį. Šis šurmulys pritraukia daugiau žmonių susidomėjimo į erdvę, todėl prisideda prie naujo kodo, idėjų ir naujų projektų kūrimo ir vystymo, todėl tai galiausiai pradeda kitą ciklą. Pateikiame keletą patarimų ir strategijų, kaip užsidirbti pinigų naudojant kriptovaliutą.

Patarimai, padėsiantys užsidirbti pinigų naudojant kriptovaliutą:

Yra daug įvairių skirtingų būdų, padėsiančių užsidirbti pinigų naudojant kriptovaliutą, tačiau ši sritis yra nepastovi, todėl būtina turėti žinių ir patirties. Protingos investicijos ir šiek tiek sėkmės gali padėti užsidirbti pinigų internete. Tai galite padaryti keliais būdais:

1. Partnerių programos (ang. Affiliate Programs):

Yra daug su kriptovaliutomis susijusių programų, kurios moka už naujų vartotojų nukreipimą į jų platformą, o prie partnerių programų prisijungti galima nemokamai. Jums reikia sukurti paskyrą, tada bus suteikta speciali unikali nuoroda, kuria galite pradėti dalintis taip, kaip norite. Pavyzdžiui, socialiniuose tinkluose, svetainėse, tinklaraštyje, forumuose ir kitais būdais. Kai asmuo prisiregistruoja arba perka naudodamas jūsų nuorodą, jūs gausite komisinį atlyginimą. Didžiausias privalumas šios programos yra tai, kad galite greitai pradėti uždirbti pinigų. Be to, pinigai ir toliau bus uždirbami dienomis, savaitėmis, mėnesiais, net ir metais po to, kai įdėsite visas tas pastangas. Jei jau turite tinklaraštį ar svetainę arba turite daug sekėjų socialinėje žiniasklaidoje, dukterinės programos gali būti puikus būdas užsidirbti pasyvių pajamų.

2. Pirkite ir investuokite (ang. Buy and HODL):

Tai yra labiausiai paplitęs būdas užsidirbti realių pinigų iš kriptovaliutų. Dauguma investuotojų perka tokias kripto monetas kaip “Bitcoin”, “Litecoin”, “Ethereum”, “Ripple” ir kt. ir laukia, kol jų vertė pakils. O kai jų rinkos kainos pakyla, jie parduoda kripto monetas pelningai. Ši investavimo strategija reikalauja nustatyti stabilesnį ir nepastovesnį turtą, kurio vertė gali greitai pasikeisti ir gauti reguliarų pelną. Buvo žinoma, kad tokios monetos kaip “Bitcoin” ir “Ethereum” palaiko reguliarius kainų svyravimus, todėl šiuo atžvilgiu jos gali būti laikomos saugia investicija. Tačiau galite prekiauti bet kokiu turtu, kurio vertė, jūsų manymu, gali padidėti. O viskas, ką jums reikia padaryti, tai išanalizuoti kiekvieną turtą, į kurį investuojama, prieš įsipareigojant jį naudoti HODL. Be to, norint gauti pelno, nereikia pirkti brangiausio turto, nes yra tūkstančiai mažų altkoinų, kurių kainos svyruoja. Dėl šios priežasties apsvarstykite galimybę turėti visas monetas, kurios turi daug žadančią būsimą vertę ir yra populiarios ne tik biržose.

3. Dienos prekybos kriptovaliuta (ang. Day Trading Cryptocurrency):

Galima teigti, kad prekyba ir investavimas yra tas pats dalykas, tačiau jie dažnai tam tikru laipsniu skiriasi pagal laiko horizontus. Tiksliau prekybininkai siekia gauti gana greitą pelną, o investuotojai per metus gali atlikti tik keletą savo portfelių pakeitimų siekdami ilgalaikio pelno didėjimo. Nepaisant to, dienos prekyba gali būti dar vienas būdas užsidirbti pinigų naudojant kriptovaliutą, kaip ir su akcijomis ar kitais vertybiniais popieriais. Dienos prekiautojai perka ir parduoda turtą per tą pačią dieną, siekdami gauti greitą pelną. Tai rizikinga strategija, nes sunku žinoti, kaip kriptovaliutos vertės gali pasikeisti. Taip pat galite pradėti prekybą naudodami automatinę prekybos platformą, tokią kaip “bitcoin profit”. Ji leidžia vartotojams iššifruoti signalus, kuriuos skleidžia bitkoinų ir kitų kriptovaliutų tendencijos, ir pradėti sėkmingai vykdyti prekybą.

4. “Airdrops” žetonai ir “forks” atnaujinimai:

“Airdrops” yra nemokami žetonai, kuriuos paprastai platina birža, kad būtų padidintas informuotumas ir sukurta didelė projekto vartotojų bazė, o “forks” iš esmės yra protokolo pakeitimai arba atnaujinimai, kurie sukuria naujas monetas. Abu jie yra kriptovaliutų atitikmuo būti tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku. Kai blokų grandinė išsišakoja, originalios grandinės monetų turėtojai paprastai gauna nemokamus žetonus naujame tinkle.

5. Kripto socialinė žiniasklaida (Crypto social media):

2016 metais Danas Larimeris (ang. Dan Larimer) pristatė “Steemit” – pirmąją pasaulyje “blockchain” pagrindu veikiančią socialinės žiniasklaidos platformą. Ši platforma apdovanoja registruotus vartotojus savo moneta “STEEM” už turinio kūrimą ir kuravimą. Platforma „Steemit“ po 2017 metų susidūrė su tam tikromis bėdomis, todėl nuo to laiko vartotojų skaičius kiek sumažėjo. Tačiau kelios kitos naujos platformos buvo sukurtos remiantis pradine idėja – apdovanoti vartotojus už turinio kūrimą, pvz., “Narrative”, “Sapien” and “Scorum”.