Kaip Surinkti Kaljaną: Žingsnis Po Žingsnio

Jei pirmą kartą įsigijote kaljaną arba nusipirkote jį be naudojimo instrukcijos, greičiausiai kyla klausimas, kaip jį reikia surinkti ir naudoti. Taigi, pateikiame informaciją, kaip surinkti kaljaną, kad naudojimo pradžia būtų kuo sklandesnė.

Kaip surinkti kaljaną:

Į vazą įpilkite vandens:

Pirmiausia paimkite stiklinę vazą, kitaip dar vadinamą kaljano pagrindu, ir pastatykite ant lygaus pagrindo, pvz., stalo. Jei jau ketinate naudoti kaljaną pagal paskirtį, tada į vazą pripilkite vandens. Vandens reikia pilti tiek, kad jis apsemtų kaljano stiebą maždaug 2,5 cm.

Sujunkite kaljano vazą ir stiebą:

Sudrėkinkite guminę tarpinę taip, kad kaljano stiebas lengvai įslįstų į vazą. Kai guminė tarpinė yra tarp stiebo ir vazos, įkiškite kaljano stiebą į stiklinę vazą. Tokiu būdu jis tvirtai priglunda ir yra sandarus.

Uždėkite metalinį padėklą:

Padėkite metalinį padėklą ant kaljano stiebo. Jis apsaugo, kad karštos anglys ar pelenai nenukristų ant stalo arba grindų. Kaljano dubenį ant metalinio stiebo pritvirtinkite dideliu guminiu kamščiu. Į metalinį dubenį bus dedamas tabakas.

Prijunkite žarną:

Prieš kiekvieną rūkymo seansą prapūskite visas žarnas, kad pašalintumėte dūmų likučius. Jei kaljaną naudojate pirmą kartą, tada tiesiog įkiškite žarną ar žarnas, priklausomai nuo kaljano modelio, į stiebą. Įsitikinkite, kad jungtis yra hermetiška, jei reikia, naudokite mažus guminius kamščius.

Patikrinkite kaljano jungtis:

Patikrinkite, ar visos jungtys sandarios. Uždėkite ranką ant kaljano dubenėlio, tada siurbkite orą per žarną. Jungtys yra sandarios, kai jaučiate nedidelį rankos traukimą ir matote bei girdite burbulus stiklo vazos viduje.

Įdėkite tabaką:

Dabar įdėkite šiek tiek tabako į kaljano dubenį, tik pernelyg jo nespauskite, o palikite laisvesnį. Nepamirškite dubenėlio supakuoti sandariai.

Uždėkite kaljano dubenėlį:

Kaljano dubenį uždenkite karščio kamera. Jei tokios neturite, galite naudoti senesnį būdą: uždenkite nedideliu aliuminio folijos gabalėliu ir prispauskite jį prie kraštų. Tada padarykite keletą skylučių kokiu nors smailiu daiktu. Uždėkite dubenėlį ant kaljano stiebo.

Uždekite anglis:

Uždėkite ant viršaus keletą uždegtų anglies gabalėlių. Juos dėkite prie dubenėlio kraštų apskritimu.

Traukite orą per žarną:

Galiausiai traukite orą per žarną. Prireiks kelių minučių, kol dūmai susikaups stiklo vazos kameroje.