Kaip Atnaujinti Automobilio Plastmases?

Visos plastikinės dalys natūraliai kaupia nešvarumus ir dulkes tiesiog eksploatuojant automobilį ar net sėdint jame. Plastikiniai komponentai kaupia alyvos nutekėjimus, kurie liko ant kelio, dulkes ir kitus nešvarumus. Valant automobilį reikia nepamiršti tinkamai nuvalyti visų automobilio plastikinių dalių, kurių yra tiek automobilio išorėje, tiek salono viduje. Atsižvelgiant į jo sudėtį ir apdailą, plastiką gali tekti apdoroti kitaip nei likusį jūsų automobilį. Labai svarbu žinoti, ką naudoti, nes jei nebūsite labai atsargūs, plastiko spalva gali pasikeisti arba susidaryti nuolatinė tarsi migla. Tinkamai nuvalę savo automobilio išorines ir vidines plastikines dalis, suteiksite savo automobiliui naujoviškumo ir šviežumo įspūdį.

Automobilio plastikinių detalių atnaujinimas:

  • Automobilio viduje:

Tinkama automobilio priežiūra tiek viduje, tiek išorėje padės jūsų automobiliui išlaikyti perpardavimo vertę ir švarumo jausmą. Norėdami atnaujinti vidines plastikines automobilio dalis, pirmiausia nuvalykite nuo jų dulkes drėgnu skudurėliu. Atnaujinimui naudokite specialų plastikui saugų valiklį, kuris atnaujina spalvą. Ant minkšto skudurėlio užpilkite skysčio, o jei naudojate purškiamą priemonę, užpurškite ant plastikinių dalių, o tada sukamaisiais judesiais nuvalykite.

  • Automobilio išorėje:

Valydami išorines plastikines automobilio dalis, pirmiausia nuplaukite automobilį, o tada nuvalykite riebalų šalinimo priemone. Kadangi dauguma plastikinių dalių yra tekstūruotos, gali būti sunku skudurėliu nuvalyti nešvarumus. Tam galite naudoti minkštų šerelių šepetėlį. Tai padės pašalinti tepalų, kuro ir kitų nešvarumų sankaupas nuo plastiko. Tada valymą užbaikite skudurėliu ir specialia plastikui saugia valymo ir atnaujinimo priemone.

Plastikinių dalių spalvos atkūrimas:

Tekstūruotas juodas plastikas automobilio išorėje paprastai yra labai sodrios spalvos, atitinkančios automobilio kėbulo spalvą, arba ryškios juodos spalvos. Plastikinės dalys, o ypač juodos spalvos, gali išblukti nuo saulės, tačiau spalvos sodrumą galima atkurti. Tam jums reikės minkštų šerelių šepetėlio ir specialios spalvą atkuriančios priemonės. Darbo vieta turi būti sandari ir būtinai naudokite apsaugines pirštines. Nedidelį lašelį apdailos valiklio patepkite tiesiai ant plastikinės dalies ir jį į apdailą įtrinkite mažu šepetėliu. Dirbkite mažomis sekcijomis. Pirmiausia naudodami šepetėlį plonai paskirstykite valiklį kuo didesniame plote, o tada sudrėkintą vietą valykite šepetėliu tol, kol plastikas atrodys neišblukęs ir lygus. Tada nuvalykite tą vietą sausai švaria, nepūkuota šluoste, pašalindami likučius ir nešvarumus. Štai ir viskas!