Modernūs Valgomojo Stalai: 10 Unikalių Idėjų


Tikriausiai dažnas pasaulio gyventojas šiandien supranta, kad ir šiais metais nemažai laiko vis dar teks praleisti namuose. Viena pagrindinių erdvių, kurioje praleidžiama daugiausia laiko – valgomasis, kuriame kuriamos kasdienybės akimirkos. Net jei šiais metais susibūrimai vis dar bus žymiai retesni arba savaitgalio vakarai apsiribos artimiausiais šeimos nariais, visas dėmesys vis tiek krypsta į valgomojo zoną.

Atsižvelgdami į tai, mes pasidomėjome valgomojo stalais ir pastebėjome, kad populiariausiųjų sąraše – modernūs valgomojo stalai. Kuo toks valgomojo stalas patrauklus? Kaip išsirinkti akį traukiantį ir kartu praktišką, kasdieniams poreikiams pritaikytą valgomojo stalą? Pristatome dešimt modernių valgomojo stalų idėjų – pradedant tradiciniais ir baigiant įmantresniais.

Šis valgomojo stalo dizainas puikiai tiks ir darbui, ir vakarėliams. Neįprastas stalo pagrindas (kojos) su dviem sidabrinėmis kilpomis yra išskirtinis šio valgomojo stalo akcentas. Apskritai šiame valgomajame puikiai dera tradicinis ir modernus stiliai.

Dizaineris šiame saulės spindulių apšviestame valgomajame pasitelkė stilistinį meistriškumą. Jis pagrindiniu akcentu pasirinko žemą medinį modernų valgomojo stalą su plonomis kojomis, kad sukurtų elegantišką, minimalizmu dvelkiančią erdvę.

Šis valgomojo stilius itin modernus, tačiau pernelyg daug juodos spalvos kai kam gali kelti nuobodulį. Paprastos šiuolaikinės valgomojo kėdės derinamos su ilgu kruopščiai nupoliruotu valgomojo stalu. Juodos dangos ir blizgios juodos sienos suteikia stiliui išbaigtumo efektą.

Tai miesto valgomasis, kuriame dera viduramžių stilius su modernumu. Apvalus medinis valgomojo stalas su kampuotu, geometriniu pagrindu yra suderintas su įnoringomis oranžinės spalvos valgomojo kėdėmis. Valgomajame yra ir specialios formos geltonas konsolės stalas, kuris moderniam valgomajam suteikia šiltesnio stiliaus efektą.

Svarbiausias šio modernaus valgomojo akcentas – kampuotas modernus valgomojo stalas. Kvadrato formą sustiprina centrinė stiklo plokštė, o kojos pasvirusios 45 laipsnių kampu suteikia originalumo. Minkštos kėdės ir pagalvės stiliui suteikia baigtumo efektą ir originalumą.

Šio valgomojo stilius laikomas eklektišku – kuriame žaismingumą kuria įvairios stiliaus figūros, derančios su dideliu kvadratiniu moderniu valgomojo stalu. Šalia jo – stačiakampės kėdės su trikampius ornamentus primenančiais pagrindais (kojomis). Tokiam valgomojo interjerui puikiai tinka ir raštuoti tapetai, meno kūriniai ir originalūs šviestuvai.

Kartais ir senovinis stalas gali būti paverstas moderniu valgomojo stalu. Valgomojo stalo viršus – modernus, o pagrindas (kojos) – iš sudėtingos konstrukcijos ornamentinių detalių. Kartu su ryškiu raudonu kilimu ir elegantiškomis kėdėmis, valgomojo stalas dera prie klasikinio stiliaus.

Šiai mažai valgomojo erdvei pasirinktas apvalus šiek tiek sumodernintas valgomojo stalas, kad sukurtų eklektišką atmosferą. Stalo baltumas suteikia kontrastą su tamsiomis medinėmis grindimis, o antikvarinė spintelė, esanti kampe, suteikia kambariui žaismingumo.

Puošnus valgomojo stalas yra elegantiškos erdvės akcentas. Prie tokio valgomojo stalo dera sietyno formos šviestuvas ir paveikslas su juodos spalvos rėmeliais (ant sienos). Tai sukuria ir šiek tiek modernų, ir rafinuotą bei santūrų valgomojo stilių.

Kartais žaviai atrodo, kai užuot pasirinkus neapdorotą medžio masyvo stalą, atitinkantį lubų sijas, grindis ir spinteles, pasirenkamas blizgus baltas stačiakampio formos modernus valgomojo stalas, padedantis sukurti vizualų skirtumą tarp valgomojo ir kitų buto zonų.

Comments are disabled.